zawory silnikowe

Produkty

sterowniki i regulatory termostaty i presostaty monitoring i zarządzanie automatyka chłodnicza armatura chłodnicza chłodnictwo transportowe chłodnice powietrza skraplacze wentylatory i silniki wymienniki płytowe agregaty i sprężarki klimatyzatory montaż klimatyzacji pompy ciepła przyrządy i narzędzia serwisowe czynniki chłodnicze i oleje automatyka grzewcza automatyka przemysłowa

Siłownik MVSx10 on-off dla zaworów kulowych VSS/VSD CONTROLLI

Controlli


Siłowniki MVSx10 dedykowane są dla korpusów zaworów kulowych CONTROLLI typu VSS/ VSDZawory te stosowane są w instalacjach grzewczych i klimatyzacyjnych dla obiegu ciepłej i zimnej wody.

Siłowniki nie posiadają sprężyny powrotnej, do sterowania zaworami wymagane jest napięcie zasilające oraz sygnał sterujący. Siłowniki (zawory silnikowe) pracują na zasadzie włącz-wyłacz. Gdy temperatura zadana zostanie osiągnięta zawór zostaje zamknięty (brak sygnału sterującego styk zwarty), natomiast gdy temperatura zadana nie jest osiągnięta zawór jest otwarty (włączony sygnał sterujący-styk zwarty).

Czas otwarcia-zamknięcia zaworu silnikowego to ok.40 sekund.

Obudowa siłowników MVSx10 w górnej części posiada sygnalizator pozycji zaworu informujący o stanie zaworu w instalacji, otwartym bądź zamkniętym.

Możliwe kombinacje siłowników MVSx10 on-off z zaworami kulowymi. 

SIŁOWNIKIZAWORY KULOWE

MVS210
MVS410

2-drogowe VSS2
VSS3
VSS4
VSS5
3-drogowe VSD3
VSD4

 

DANE TECHNICZNE:

MODEL MVS210  MVS410 

Moment obrotowy:

10 Nm 
Zasilanie: 230 Vac 24 Vac
Sygnał sterujący: on-off (włącz-wyłącz)
Czas otwarcia/ zamknięcia: 40 s
Temperatura pracy: -5oC...+50o
Stopień IP: IP 42
Styk krańcowy: max. 6 (1)A  230V 
Ręczne otwarcie: nie
Silnik elektryczny: dwukierunkowy

 

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt.