pompki skroplin

Produkty

sterowniki i regulatory termostaty i presostaty monitoring i zarządzanie automatyka chłodnicza armatura chłodnicza chłodnictwo transportowe chłodnice powietrza skraplacze wentylatory i silniki wymienniki płytowe agregaty i sprężarki klimatyzatory montaż klimatyzacji pompy ciepła przyrządy i narzędzia serwisowe czynniki chłodnicze i oleje automatyka grzewcza automatyka przemysłowa

PUM - syfon suchy do odprowadzania skroplin

Suchy syfon do odprowadzania skroplin to najnowsze rozwiązanie problemu odprowadzania skroplin bezpośrednio do kanalizacji. PUM to niezawodne mechaniczne zamknięcie przeciwzapachowe, które skutecznie blokuje przykre zapachy. Dzięki przepływowi powietrza tylko w jedną stronę, działa jak zawór napowietrzający. Oszczędza miejsce oraz skraca czas montażu. Specjalne redukcje na obu końcach umożliwiają instalację z rurami o średnicy Ø32 lub Ø40mm.


Purus Universal Membrane (PUM) - zastępuje tradycyjny syfon i pozwala zaoszczędzić miejsce bez ograniczania przepustowości. Rolę syfonu pełni specjalna membrana, wykonana z wysokiej jakości tworzywa silikonowego odpornego na działanie wysokich temperatur i silnych związków chemicznych. W stanie spoczynku membrana jest szczelnie zamknięta, jej otwarcie następuje dopiero pod naporem wody.

Dane Techniczne:

Materiał: PP / Silikon / uszczelki z EPDM / rura z ABS
Przepustowość: ~0,82 l/sek.
Przyłącze: na wcisk Ø32 i Ø40 mm
Zakres Temp.: ≤ 100°C (krótkotrwale)
Zastosowanie: syfon suchy do urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych.